KONST / Litografier / Färglitografi 12916223

nr 1291 6223

Wilhelm Wik

(1897-1987), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 5/275. Motivet: 50x45 cm

Wilhelm Wik, svensk målare född 1897, död 1987.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:06:42

24/11 11:37:58 1      500 kr
25/11 16:45:44 2      Vinnande bud

Wilhelm Wik

Läs mer om Wilhelm Wik